Chiaravalli
Kontakt
Baner
News

O FIRMIE

Archimedes

znaczek Chiaravali Polska Sp. z o.o. jest oddziałem największego, europejskiego producenta podzespołów mechaniki maszyn Chiaravalli Transmissioni SpA.

znaczek Firma Chiaravalli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu działająca od marca 2006 roku, dysponuje magazynem o łącznej powierzchni 1500m2. Oferuje bogaty zakres akcesoriów mechaniki maszyn. 95% pozycji katalogowych dostępnych jest bezpośrednio z magazynu w Polsce lub w ciągu około tygodnia w przypadku transportu we Włoszech!

znaczek Chiaravalli Polska Sp. z o.o.

Działalność przemysłowa firmy jest wspierana przez marketing pozycji technicznych, produkowanych przez wiodące europejskie i światowe firmy. Wszystkie produkty z naszego katalogu są zawsze w naszym zapasie magazynowym.


Niezawodność naszego systemu produkcji jest gwarantowana przez sztywną kontrolę jakości, aby osiagnąć standardy wysokiej jakości produkowanych pozycji - według rysunków i charakterystyk klienta.

Firma założona w latach 50-tych w Cavaria Obecnie składa się z trzech fabryk mieszczących się na całkowitej powierzchni 45.000 m2 w okolicy Varese, czterech magazynów we Włoszech (Mediolan, Bolonia, Padwa i Turyn) i czterech oddziałów w Europie (Polska, Hiszpania, Francja, Czechy). Przedsiębiorstwo zapewnia zaawansowaną technologię i funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich firm z branży: rolniczej, spożywczej, budowlanej, tekstylnej, maszynowej, motoryzacyjnej itp. znaczek Przeznaczenie podzespołów:

- maszyny i urządzenia przemysłowe
- maszyny branży rolniczej
- schody, windy, urządzenia hydrauliczne
- maszyny branży tekstylnej
- maszyny do produkcji z drewna, marmuru,
   plastiku
- inne...