Kariera

CHIARAVALLI POLSKA SP. Z O.O. ATRAKCYJNY I STABILNY PRACODAWCA

Pasjonują Cię nowoczesne technologie? Masz doświadczenie w branży maszynowej? Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku? Aplikuj do Chiaravalli Polska. Oferujemy stanowiska dla osób ze zróżnicowanym doświadczeniem i wykształceniem. Wymagamy jednak zainteresowania branżą techniczną i znajomości specyfiki pracy z nowoczesnymi technologiami i otwartego umysłu. U nas swoją karierę rozwiną zarówno inżynierowie, jak i osoby po szkole zawodowej. Sprawdź teraz nasze najnowsze ogłoszenia i dowiedz się, czy jesteś kandydatem, którego szukamy.


Aplikacja

Aplikacja

Wybierz plik z dysku lub przeciągnij i upuść

ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wszystkim naszym pracowników oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy również szereg pozapłacowych benefitów takich jak: karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, wyjazdy integracyjne, dofinansowania do wczasów,, systemy premiowe oraz cykliczne szkolenia. Ponadto zapewniamy niezbędne do pracy narzędzia.

W Chiaravalli Polska będziesz pracować z najlepszymi, zdobędziesz doświadczenie, nauczysz się wiele o branży przemysłowej maszynowej. Gwarantujemy wsparcie naszych liderów, jasne warunki zatrudnienia oraz realne możliwości awansu zawodowego.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie wahaj się. Praca w Chiaravalli Polska pozwoli rozwinąć Ci skrzydła w branży mechaniki maszyn i postawi przed Tobą nowe wyzwania. Dzięki niej zdobędziesz cenne doświadczenie oraz możliwość współpracy z najlepszymi.

Tel +48 56 623 30 00