Dołącz do zespołu Chiaravalli Polska!

Pasjonują Cię nowoczesne technologie? Masz doświadczenie w branży maszynowej? Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku? Aplikuj do Chiaravalli Polska. Oferujemy stanowiska dla osób ze zróżnicowanym doświadczeniem i wykształceniem. Wymagamy jednak zainteresowania branżą techniczną i znajomości specyfiki pracy z nowoczesnymi technologiami i otwartego umysłu. U nas swoją karierę rozwiną zarówno inżynierowie, jak i osoby po szkole zawodowej. Sprawdź teraz nasze najnowsze ogłoszenia i dowiedz się, czy jesteś kandydatem, którego szukamy.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale...

Prowadzimy wiele projektów w różnych okresach roku w związku z czym potrzebujemy do swoich zespołów ludzi z otwartymi umysłami i z głowami pełnymi pomysłów. Jeżeli jesteś jednym z nich i interesują Cię nowe wyzwania to zapraszamy do wysłania nam swojego CV, jeżeli zainteresujesz nas sobą to na pewno złożymy Tobie ciekawą ofertę współpracy.

Aplikacja
Dziękujemy za zgłoszenie!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wszystkim naszym pracowników oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy również szereg pozapłacowych benefitów takich jak: karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, wyjazdy integracyjne, dofinansowania do wczasów, systemy premiowe oraz cykliczne szkolenia. Ponadto zapewniamy niezbędne do pracy narzędzia.

W Chiaravalli Polska będziesz pracować z najlepszymi, zdobędziesz doświadczenie, nauczysz się wiele o branży przemysłowej maszynowej. Gwarantujemy wsparcie naszych liderów, jasne warunki zatrudnienia oraz realne możliwości awansu zawodowego.

Dla nas najważniejsi są ludzie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie wahaj się. Praca w Chiaravalli Polska pozwoli rozwinąć Ci skrzydła w branży mechaniki maszyn i postawi przed Tobą nowe wyzwania. Dzięki niej zdobędziesz cenne doświadczenie oraz możliwość współpracy z najlepszymi.

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera