Kim jesteśmy?

Chiaravalli Polska sp. z o.o. to rodzimy oddział największego, europejskiego producenta podzespołów mechaniki maszyn Chiaravalli Group.

Oferta

CHIARAVALLI GROUP – TRADYCJA, PASJA, DOŚWIADCZENIE

W 2006 roku otwarty został nowy oddział Chiaravalli w Polsce. Siedziba wraz z magazynem znajduje się w Toruniu - lączna powierzchnia 1500m kw. Trochę później, w 2012 roku, otworzyliśmy kolejny oddział w Dąbrowie Górniczej. Naszą specjalnością jest produkcja, dystrybucja i doradztwo techniczne w doborze komponentów do budowy maszyn i urządzeń przemysłowych. Jesteśmy częścią Chiaravalli Group – światowego lidera w produkcji elementów przeniesienia napędu. To firma z tradycjami, w której doświadczenie i pasja założycieli trwa do dziś. Dzięki temu, obecnie Chiaravalli dostarcza specjalistyczne akcesoria mechaniki maszyn do aż 52 krajów na świecie.

 

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE MASZYNOWE DLA KAŻDEJ BRANŻY

Oferujemy zaawansowane technologicznie akcesoria do maszyn wykorzystywanych w różnorodnych branżach: przemyśle drzewnym, tekstylnym, spożywczym, rolnictwie, transporcie, hydraulice i innych. Gwarantujemy, że u nas znajdziesz to, czego szukasz. 95 % oferowanych przez nas produktów dostępnych jest w magazynie. Jeśli nie, sprowadzimy je dla Ciebie w jak najszybszym tempie.

PROFESJONALNA WSPÓŁPRACA KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Chiaravalli Polska oferuje znakomitą jakość usług. U nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę, krótkie terminy dostaw, wysoką precyzję obróbki oferowanych produktów, realizację zamówień niestandardowych, elastyczne podejście do klienta, dużą dostępność produktów z oferty oraz najszybszą realizację zamówień. Dzięki własnemu centrum obróbki mechanicznej jesteśmy również w stanie zapewnić części maszyn dostosowane do rysunków i charakterystyk klienta.

Skorzystaj z oferty Chiaravalli Polska dziś i postaw na części maszynowe najwyższej jakości!

Tel +48 56 623 30 00