OTWARCIE NOWEGO MAGAZYNU W SIEDZIBIE W TORUNIU

W naszej siedzibie w Toruniu powierzchnia użytkowa zwiększyła się aż o 1497 m². Dotychczasowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna w całości została przeznaczona na produkcję natomiast dobudowana część w całości będzie pełnić funkcję magazynu wraz z zapleczem socjalnym.

To nowe powierzchnie dla centrów produkcyjnych w Toruniu:

  • Centrum Obróbki Mechanicznej
  • Centrum Taśm Syntetycznych
  • Centrum Montażu Przenośników i Konstrukcji Maszyn.

 

Rozbudowa siedziby

We wrześniu miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę naszej siedziby w Toruniu (w fundamentach została umieszczona butelka z oficjalnym pismem dotyczącym wmurowania kamienia węgielnego, gazetą toruńską oraz monetą). Ta duża inwestycja dotyczy rozbudowy o dodatkową powierzchnię magazynową, pomieszczenia biurowe i produkcyjne.

[...]Powierzchnia firmy zwiększy się o ponad 500 m². Obecne pomieszczenia hali magazynowo-produkcyjnej zostaną przeznaczone w całości na cele rozwijającej się dynamicznie produkcji. Powstanie nowe nowoczesne centrum obróbki mechanicznej wyposażone w maszyny CNC do obróbki skrawaniem. W kolejnym etapie zmodernizujemy biura rozbudowując powierzchnię dla potrzeb działu konstrukcyjnego, badań i rozwoju, automatyki przemysłowej oraz działu handlowego. Wprowadzimy istotne zmiany w zakresie logistyki, usprawniając procesy dystrybucji produktów.

Część biur już teraz ma nową odsłonę z nową Recepcją i Biurem Obsługi Klienta zapewniając naszym klientom wyższy standard obsługi a pracownikom firmy wysoki komfort pracy.

Nowe pionowe centrum frezarskie zasiliło park maszynowy Centrum Obróbki Mechanicznej w Toruniu

 

Tel +48 56 623 30 00