Nasza drużyna pozamiatała na turnieju

Curling - jest to sport zespołowy, rozgrywany na tafli lodu. Do gry potrzebne są kamienie, które wypuszcza się w kierunku tak zwanego “domku”. Wygrywa drużyna, która uzyska największą liczbę kamieni najbliżej środka domku. Ciężko  sobie wyobrazić, że ślizgające się kamienie mogą budzić jakiekolwiek emocje. Nie pozostało nam nic innego jak sprawdzić jak to wygląda na żywo - no i się udało! 

Z wielką radością informujemy, że nasza drużyna  Archimedes Wymiatacze zdobyła drugie miejsce. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tej imprezie już po raz drugi. Towarzyszyło nam dużo pozytywnych emocji i śmiechu, na pewno takie spotkania zapadają w pamięć na długo. 

Szczególnie chcemy podziękować naszemu zespołowi w składzie: 

Dana Ząbik
Szymon Rzepnikowski
Adam Serocki
Radek Ozga
Mateusz Wojtasik
Maciek Lubański & Syn

No i oczywiście wszystkim kibicom, którzy stworzyli miłą atmosferę. 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

 

Tel +48 56 623 30 00